تبلیغات
پورتال جامع بندرعباس|Bandar Abbas - آغاز عملیات ایمن‌سازی و بهسازی پیاده‌روهای بلوار سید جمال الدین اسدآبادی
قالب وبلاگ

آغاز عملیات ایمن‌سازی و بهسازی پیاده‌روهای بلوار سید جمال الدین اسدآبادی

سه شنبه 14 دی 1395
13:31
علی صفت زاده

شهردار منطقه دو خبر داد:

آغاز عملیات ایمن‌سازی و بهسازی پیاده‌روهای بلوار سید جمال الدین اسدآبادی

شهردار منطقه دو بندرعباس از آغاز عملیات ایمن‌سازی و بهسازی پیاده‌روهای بلوار سید جمال الدین اسدآبادی خبر داد و گفت: توجه به نیازهای شهروندان پیاده و سواره، یکی از ضرورت‌های شهرسازی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی رنجبری در جمع خبرنگاران هدف از اجرای این پروژه را ایمن‌سازی پیاده‌روها، ساماندهی و زیباسازی مسیر دانست و اظهار کرد: ایمن‌سازی و بهسازی پیاده‌روها برای عابران پیاده و به ویژه معلولان و سالمندان، کانالیزه کردن عبور پیاده و سواره، تعریض پیاده‌روها و بهسازی محل تلاقی پیاده‌ها و سواره‌ها از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی با تأکید بر اینکه در اجرای این طرح اصول ایمنی معلولین حرکتی نیز رعایت شده است، افزود: رعایت نیازهای شهروندان پیاده و سواره یکی از ضرورت‌های شهرسازی است.

شهردار منطقه دو بندرعباس گفت: در عملیات احداث و بهسازی این پیاده‌روها از کفپوش‌های بتنی مقاوم و زیبا استفاده می‌شود.

رنجبری گفت: در احداث این پیاده‌روها استانداردهای لازم از قبیل نوار نابینایان، احداث رمپ، اجرای جدول، هم‌سطح‌سازی پیاده‌رو، احداث باغچه جهت فضای سبز، نصب راه‌بند جهت ممانعت از ورود خودروها به حریم پیاده‌رو، در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که زیباسازی محیطی و تردد آسان شهروندان برای رسیدن به مقاصد مورد نظر خود از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتبار بالغ بر سه میلیارد ریال در سطحی به میزان 3500 مترمربع از پیاده‌رو و احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی به طول 700 متر در ضلع جنوبی بلوار سید جمال الدین اسدآبادی در دست اقدام است.

پورتال جامع بندرعباس|Bandar Abbas
به جمع گرم هرمزگان نشینان خونگرم و مهمان نواز خوش آمدید. در این پایگاه سعی بر آن داریم تا خطه ی جنوب کشور را به شما معرفی نماییم. لباس ها و آداب و رسوم و غذاهای محلی. جاذبه های تاریخی. موسیقی های سنتی.نمایی از هرمزگان کهن و امروز و آینده. معرفی طرح ها و پروژه های در دست ساخت. سرمایه گذاری های هدف دار و...
منتظر حضور پررنگ و گرم شما در میان خانواده ی بزرگ هرمزگان نشینان خلیج همیشه فارس هستیم.
با ما همراه باشید.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پورتال جامع بندرعباس|Bandar Abbas است. || طراح قالب avazak.ir