تبلیغات
پورتال جامع بندرعباس|Bandar Abbas - تعاونی تاکسیرانان بندرعباس راه‌اندازی می‌شود
قالب وبلاگ

تعاونی تاکسیرانان بندرعباس راه‌اندازی می‌شود

سه شنبه 14 دی 1395
13:15
علی صفت زاده


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس خبر داد:

تعاونی تاکسیرانان بندرعباس راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس از راه‌اندازی تعاونی تاکسیرانان این شهر در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حسین اخلاقی در نشست هم‌اندیشی با پلیس راهور، مدیر اتاق تعاون و نمایندگان و مدیران خطوط تاکسیرانی که به منظور بررسی و رفع موانع و مشکلات در ارائه خدمات هرچه بهتر برگزار شد، اظهار کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و ایجاد شرایط ایده‌ال تاکسیرانان، نوسازی ناوگان تاکسیرانی بعد از 5 سال با شرایط آسان اتفاق افتاد.

وی با اشاره به خارج‌سازی 299 دستگاه تاکسی فرسوده از ناوگان، افزود: از مهمترین دغدغه‌های تاکسیرانان حضور مسافربرهای شخصی در سطح شهر است که در این راستا با همکاری پلیس راهور ساماندهی خطوط و مسافربرهای شخصی انجام پذیرفت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در این ارتباط طی ۸ ماهه اول امسال، ٣٥۳۲ خودرو اعمال قانون شده که از این تعداد ۹۰۰ خودرو که واجد شرایط بوده‌اند، تحت پوشش تاکسیرانی درآمده و به صورت تاکسی موقت در حال فعالیت هستند.

اخلاقی از ثبت‌نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان بندرعباس خبر داد و گفت: این اقدام با استقبال رانندگان و خانواده‌های آنان روبرو شده و فرایند ثبت‌نام همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس ایجاد خدمات رفاهی و تسهیلات هرچه بهتر برای رانندگان و رفع موانع را از مهمترین اقدامات این سازمان طی سال جاری و آینده دانست و در این ارتباط بیان کرد: در همین راستا طبق توافق صورت گرفته میان تاکسیرانی و اتاق تعاون استان و با استفاده از تجربیات ارزنده این نهاد، در خصوص راه‌اندازی تعاونی تاکسیرانان تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه تلاش و خدمت صادقانه رانندگان تاکسی و اهتمام آنان در جلب اعتماد عمومی و تکریم ارباب رجوع قابل تقدیر است، خاطرنشان کرد: رانندگان تاکسی باید بدانند که سفیران فرهنگی شهر محسوب شده و برخورد حسنه آنها با مسافرین می‌تواند تداعی‌کننده فرهنگ اهالی آن شهر در ذهن مسافر باشد.

اخلاقی در عین حال تاکید کرد: ما نیز تمام توان خود در جهت رفع مشکلات تاکسیرانان را بکار خواهیم گرفت و از همه امکانات موجود در این راستا استفاده می‌کنیم.

پورتال جامع بندرعباس|Bandar Abbas
به جمع گرم هرمزگان نشینان خونگرم و مهمان نواز خوش آمدید. در این پایگاه سعی بر آن داریم تا خطه ی جنوب کشور را به شما معرفی نماییم. لباس ها و آداب و رسوم و غذاهای محلی. جاذبه های تاریخی. موسیقی های سنتی.نمایی از هرمزگان کهن و امروز و آینده. معرفی طرح ها و پروژه های در دست ساخت. سرمایه گذاری های هدف دار و...
منتظر حضور پررنگ و گرم شما در میان خانواده ی بزرگ هرمزگان نشینان خلیج همیشه فارس هستیم.
با ما همراه باشید.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پورتال جامع بندرعباس|Bandar Abbas است. || طراح قالب avazak.ir